Telekomunikace

ArCADia - modul Telekomunikační sítě

ArCADia-TELEKOMUNIKAČNÍ SÍTĚ je průmyslově specifický modul systému ArCADia BIM postavený na technologii BIM (Building Information Modeling). Program umožňuje vytváření profesionální průmyslové dokumentace pro návrhy venkovních telekomunikačních sítí (optické a měděné média). Program je určen pro konstruktéry venkovních telekomunikačních sítí a pro konstrukční společností, které vyrábějí síťové koncepty, průmyslové výkresy, provádí inventarizaci stávajících sítí a pro všechny spojené s telekomunikačním průmyslem

ArCADia - modul Telekomunikační sítě MINI

ArCADia-TELEKOMUNIKAČNÍ SÍTĚ MINI je průmyslově specifický modul systému ArCADia BIM postavený na technologii BIM (Building Information Modeling).

Modul ArCADia-TELEKOMUNIKAČNÍ SÍTĚ MINI umožňuje vývoj projektové dokumentace pro venkovní optické a měděné telekomunikační sítě. Program je určen primárně pro konstruktéry venkovních telekomunikačních sítí a pro konstrukční a smluvní společnosti, které se zabývají vývojem síťových konceptů, tvorbou výkresů specifických pro daný průmysl, sestavováním soupisu stávající sítě a pro všechny osoby pracující v telekomunikačním průmyslu.