ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJINY je průmyslově specifický modul systému ArCADia BIM postavený na technologii BIM (Building Information Modeling). Modul rozšiřuje základní funkčnost programu ArCADia-ARCHITEKTURA o základní funkce související s návrhem okolí budovy.

Component tabModul ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJINY umožňuje vkládání vodních nádrží i zahradních jezírek a bazénů do projektu, přičemž program poskytuje i další vymoženosti související s projektováním budov. Pomocí funkcí modulu ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJINY můžete označit plochu pozemku oplocením a vložit ji do terénu určit chodníky nebo květinové záhony, a možnost vkládání rostlin dokončuje celý proces. V této fázi program neobsahuje všechny základní rostliny, obsahuje základní typy, které postačují k vytvoření koncepce okolí budovy. Program také generuje seznam použitých rostlin.

Důležitým doplňkem modulu ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJINY je i další knihovna objektů 3D LANDSCAPE ARCHITECTURE. Obsahuje 236 vysoce kvalitních 3D objektů, které jsou užitečné při navrhování okolí rodinných a vícečlenných jednotek, oblastí městských čtvrtí a městského prostoru obecně.

Tento modul rozšiřuje možnosti programu ArCADia BIM o pokročilé funkce, což znamená, že část možností modelování budov je k dispozici v programu ArCADia BIM:


UPOZORNĚNÍ:

Požadavky ArCADia modulu - Pro umožnění práce s tímto modulem musíte vlastnit i licenci jednoho ze základních ArCADia BIM systémů::

ArCADia LT nebo ArCADia nebo ArCADia PLUS .


 

 

 

Pokročilé vlastnosti modulu ARCHITEKTURA KRAJINY: Oblasti, Stromy, Zábradlí, Rezervoár, Otvory v zemi, Bazény...