ArCADia LT

ArCADia LT je plně funkční, snadno ovladatelný a intuitivní CAD program, umožňující objektově orientovanou tvorbu 2D stavební dokumentace a ukládání souborů do formátu DWG. Jedná se o základní grafický návrhový nástroj pro stavební průmysl v jeho nejširším smyslu.

ArCADia

ArCADia je program podporující 2D i 3D navrhování včetně plného renderu. Má všechny funkce ArCADia LT a navíc je doplněn o plnou podporu vytváření a úprav standardních 2D a 3D výkresů, podporuje externí reference i výkresový prostor, má pokročilou podporu hladin (samostatné řízení barev, průhlednosti, typu čáry... pro každý výřez výkresového prostoru) a umožňuje fotorealistické vizualizace a rendrování včetně materiálů, odrazů a osvětlení. Jedná se o plnohodnotný pokrokový DWG CAD systém.

ArCADia Plus

Software ArCADia PLUS je program podporující plné 2D i 3D navrhování a editaci včetně plného renderu a má všechny funkce ArCADia LT i ArCADia a navíc je rozšířen o možnosti vytváření a plné editace ACIS těles. Soubory ACIS jsou založeny na formátu blokového modelování vyvinutém společností Spatial Technology Inc. AtCADia PLUS Umožňuje přesné zpracování těles, penetrace, součty, rozdíly atd a disponuje i Importem a exportem ACIS souborů ve formátu SAT. Jedná se o komplexní pokrokový DWG CAD systém.

ArCADia AC

ArCADia AC je doplněk k softwaru AutoCAD, který umožňuje vkládání a komunikaci základních funkcí systémů ArCADia se softwarem Autodesku - AutoCAD. Tato speciální verze systému, umožňuje instalaci ArCADia modulů na nejrozšířenější DWG CAD systém - AutoCAD.